Aktuality

«zpět

1. 11. 11 Jak dopadl turnaj v Grund Resort?

Sešlo se 17 "profesionálů" z našeho klubu a zbytek "amatéři" ať už hotelový hosté nebo jen hráči z jiných končin. Po krátkém úvodním slovu jsme v 19:15 začali a hned z ostra... Chvilku trvalo přizpůsobit hru, než různorodá komunita našla svou společnou řeč. Bylo k vidění pár zajímavých her jako např 8 2 vs KK apod. :-) Amatérští hráči se ovšem zkušenější části vůbec nezalekli a bušili do ostřílených borců "o sto šest". Nakonec ovšem přeci jen zkušenosti ukázaly svou převahu a finálový stůl byl ve složení 2/8. Placených míst bylo stanoveno 6. Nejlépe z řad amatérských hráčů dopadla slečna Bakotová, která dosáhla svou vyrovnanou hrou na 5té místo. Třetí nakonec skončil Comba a o první místo byl ohlášen "deal" Chroustovský vs Adámo. Turnaj trval téměř do druhé hodiny ranní a doufáme, že se na pěkném herním místě všem hráčům líbilo. Hotel byl spokojen a další spolupráci jsou dveře otevřené. Gratulujeme výhercům...

Perličkou byla Royal Flush rozdaná opět od Ilony(AdQd) a na cash game Radku Waisarovi rozdal Máca také jednu, tentokrát už ale placenou jackpotem a to 3750CZK. Pokery jsem nepočítal :-) Každopádně minulý týden naši dealeři rozdali celkem 3x Royal Flush a pokaždé ze dvou karet z ruky... 

Sobotní turnaj měl již jen 15 hráčů, ovšem obohacen byl pokerovou celebritou Pavlem Novotným a jeho partnerkou. Z našeho klubu byl zastoupen pány Combou a Mojdou. Vítězství si ve 23:30 připsal Mojda.

Pavel byl sice dobře naladěn a zpestřoval hráčům hru svým známým optimismem. Ovšem při rozhovoru, který jsme spolu měli, mi jen potvrdil, že situace okolo pokeru v České republice je skutečně vážná.

Nuže pěkná účast, dealeři rozdávali super není co dodat. Další parádní turnaj v podání Atlas poker klubu tentokrát ve spolupráci s hotelem Grund Resort. Děkujeme hráčům za důvěru jenž nám projevují a těšíme se na další shledanou.

Za Atlas poker klub Trutnov Milan Kolman

TOPlist